TR EN
Teknik Servis
teknik_servis.jpg
Robotek'te iki farklı kapsamda servis hizmeti verilmektedir. Bunlardan ilki uygulama servisini ikincisi ise bakım ve tamirat işlerini içermektedir.

Uygulama servisi:

Uygulama servisini, saha servis elemanları, uygulama mühendisleri ve sistem mühendisleri verir.

Saha servis elemanları sistem kurulumuyla veya ürünlerle ilgili telefon desteği verir. Bununla birlikte uygulama sahasına giderek yerinde destek de sağlayabilir.

Uygulama mühendisleri ürün seçimi desteği ve hareket tekniğine yönelik uygulama desteği sağlar.

Sistem mühendisleri müşteri ile birlikte çalışarak, hareket tekniğine yönelik mekanik, elektrik-elektronik ve yazılım konularında çözümler ve projeler üretir, sistem kurar, mevcut sistemleri iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapar, test ve işletmeye alma hizmetleri verir.

 

Bakım ve tamir:

 

Bakım veya tamir amacıyla gönderilen cihaz firmaya ulaştığında veya yerinde incelendiğinde, tamiratın veya bakımın Robotek olanaklarıyla mı yoksa yurt dışında mı yapılacağı ve yaklaşık maliyeti konusunda müşteriye bilgi verilir. Robotek olanaklarıyla yapılabilecek standart ürün bakım ve tamirat işlerinin 1-2 hafta içinde bitirilmesi hedeflenmiştir. Garanti kapsamındaki işlere öncelik verilir.

 

Bakım seçenekleri:

 

1- Garanti kapsamında

Robotek'in satışını yapmış olduğu ürün ve sistemlere, üretim ve tasarım hatalarına karşı bir yıl ücretsiz servis hizmeti verilmektedir.

2- Sözleşme kapsamında

Garanti dışında kalan tüm ürünler için yıllık (aylık ödemeli) "Teknik Destek ve Danışmanlık" sözleşmesi hazırlanarak karşılıklı imzalanır. Bu yöntem Robotek ve müşterileri için en ideal çalışma şeklidir.

Sözleşmeli firmaların avantajlarından bazıları;

3- Ücretli bakım
Yukarıdaki kapsamlar dışında sahada ve Robotek firmasında verilen servis hizmeti için saat ücreti uygulanır.

 

Seyahat, yolda geçen zaman ve harcamalar:

Robotek'ten servis sahasına kadar yapılan yolculuk sırasındaki ulaşım, konaklama, yemek, ekipman sevkiyatı, gümrükleme giderleri v.b. müşteriye aittir. Yolda geçen süre için servis saat ücretinin yarısı uygulanır.

Şartlar:

Robotek'in genel satış ve hizmet şartları geçerlidir.
Robotek Otomasyon Teknolojileri Ltd.
GOSB 1000. Cadde No. 1029
Çayırova Kocaeli 41420
Telefon : +90 262 677 11 88
Faks : +90 262 677 11 99
E-Posta : posta@robotek.com.tr
Copyright © 2016 Robotek Ltd.